Hakkımızda

Ekolojik Yaşam Temizlik ve Danışmanlık, kuruluş yılından günümüze kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörüne yenilikçi arayışlarla faaliyetlerini sunmuş bir İstanbul Temizlik Şirketidir. En iyi referansımız hizmet kalitemiz parolasıyla çıktığımız bu yolda, değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve etkileyici tavsiyeleriyle şirketimiz her geçen gün daha da ilerleme katetmektedir. Temizlik Firması denildiğinde akıllarda yer edinen firmamız, güven veren kimliği ve bilgi birikimiyle tüm işlemlerinde başarılı sonuçlar elde etmeyi olağan bir hale getirmiştir. 


Kağıthanede bulunan ofisimiz, İstanbul sınırları içerisinde bulunan tüm noktalara ücretsiz keşif imkanıyla temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızda bulunan Endüstri Mühendisleri sayesinde tüm çalışmalarımız öncesinde en ince ayrıntısına kadar planlanarak, iş zaman etüdü gerçekleştirilerek faaliyet aşamasına geçmektedir. Tüm hamlelerini bilerek ve planlayarak yapan firmamız, doğru adımlar ile adını günümüze kadar başarıyla ve gururla taşımıştır. 


Temizlik Firması ihtiyaçlarınız için bir telefon uzağınızda olan şirketimiz, sizlere hizmet vermmekten memnuniyet duyacaktır.


REFERANSLARIMIZ


Zekeriyaköy Eczacıbaşı Villaları