https://ekolojikyasamtemizlik.com/image/catalog/blog/discephetemizlik1.jpg

Dış Cephe Cam Temizliği

Yazar: OZY Bilgisayar Okunma Sayısı: 686 Yayın Tarihi: 05 Aug 2019 Yorum 0

Kuruluş yılımızdan beri Dış Cephe Cam Temizliği hizmetlerinde daima sizlere profesyonel hizmetler sunarak yanınızda olmayı başardık. Ekolojik Yaşam Temizlik ve Danışmanlık olarak, Dış Cephe Cam Temizliği hizmetlerinde görevlendirdiğimiz personellerimizin tamamı ehliyet sahibi ve tecrübelidir.

Devamı..!

https://ekolojikyasamtemizlik.com/image/catalog/htmlicerik/office-clean-1-1920x800-1024x427.jpg

Koltuk & Halı Yıkama

Yazar: Ekoloji Yaşam Okunma Sayısı: 715 Yayın Tarihi: 04 Aug 2019 Yorum 0

Koltuk Halı Yıkama ihtiyaçlarınız için özel olarak kullandığımız yeni teknoloji makine ve ekipmanlarımız ile yerinizde profesyonelce halı ve koltuk yıkama hizmeti sumaktayız. Halı ve koltuklarınızın ilk günkü gibi görünmesi için özenle hizmet sunacak personellerimiz, memnuniyetinizi sağlayacaktır. Birinci kalite halı ve koltuk yıkama malzemelerimiz ile işlemlerimiz kusursuz bir şekilde son bulacaktır.

Devamı..!

https://ekolojikyasamtemizlik.com/image/catalog/blog/office-clean-1-1920x800-1024x427.jpg

Ofis Temizliği

Yazar: Oğuzhan Okunma Sayısı: 711 Yayın Tarihi: 04 Aug 2019 Yorum 0

Ofis temizliği ihtiyaçlarınıza uygun fiyat garantisiyle profesyonel çözümler üretmemizi ister misiniz? Ekolojik Yaşam Temizlik ve Danışmanlık olarak, sağlığınıza zarar vermeden bulunduğunuz ortamı hijyenik hale getirmeye hazırız. Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, İstanbul Temizlik Şirketi olarak kuruluş yılından itibaren hızla yükselen bir grafik sergilemiştir.

Devamı..!

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)